top of page

Každý z nás již někdy byl ve složité životní situaci, proto není důvod se stydět požádat o pomoc ať již materiální, finanční či jinou. 

 

Prosíme Vás, abyste vyplnil dotazník níže a my Vás budeme kontaktovat nejpozději do 14 pracovních dnů. Samozřejmě záleží jen na Vás, co vše se nám rozhodnete sdělit již při prvním kontaktu s námi. Obecně doporučujeme podat nám co nejvíce informací, aby naše rozhodování o přidělení podpory bylo časově efektivní a nemuseli jsme Vás vyzývat k poskytnutí doplňujících informací. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dovolujeme si Vás upozornit, že součástí každé podpory je nutnost podepsání darovací smlouvy, abychom dodrželi náš závazek transparentnosti. Ke snížení míry byrokracie souhlasíme s elektronickou výměnou dokumentu, přičemž podpisy na takovém dokumentu mají stejnou právní váhu jako podpisy fyzické, pakliže dokument bude zaslán z emailové adresy, jakou nyní registrujete. 

 

Pokud se Vám nedaří dotazník dokončit můžete nás alternativně kontaktovat na emailu info@surgitfund.org, vždy však preferujeme zaslání strukturované žádosti přes náš dotazník výše. 

Kontaktní formulář

Všechny údaje jsou povinné.

Referenční kontakt doporučujeme vyplnit, neboť je to ukázka transparentnosti Vaší žádosti, tento kontakt bude sloužit pro potvrzení Vaší životní situace a potřeby podpory.

Děkujeme za odeslání !

bottom of page